508 353 601

Mieszkanie marzeń w 45 DNI

Oferujemy KOMPLEKSOWE wykonanie Twojego Mieszkania

W pigułce

Co nas wyróżnia? To, że otrzymujecie Państwo kompleksową usługę wykończenia mieszkania. Tylko u nas łączymy dostosowany projekt, profesjonalne brygady, rzetelnych dostawców i gwarancje na wykonane usługi.
Projektanci dobiorą odpowiednie rozwiązania i materiały dostosowane do Waszych potrzeb oraz budżetu. Materiały użyte przy realizacji zadań są dostarczane przez rzetelnych i sprawdzonych dostawców.
Koordynatorzy Projektów czuwają aby od pierwszego spotkania aż do przekazania kluczy, wykończanie mieszkania było na jak najwyższym poziomie wraz z utrzymaniem terminu.

To wszystko otrzymasz u Nas. Bez potrzeby biegania od Architekta do Wykonawców po drodze odwiedzając kilka Hurtowni.

Profity

Po za kompleksową realizacją otrzymujecie Państwo dodatkowo rabaty już uwzględnione w cenie. Dzięki naszej wieloletniej pracy na różnych inwestycjach wypracowaliśmy atrakcyjne ceny na materiały budowlane. Te rabaty przekazujemy Państwu. Dodatkowo korzystając z naszej usługi otrzymają Państwo rabat w wysokości 15 % - Zamiast 23% VAT wystawiamy faktury z podatkiem w wysokości 8% VAT.

JAK TO DZIAŁA? W 6 KROKACH

WYBÓR PAKIETU I MATERIAŁÓW

Pierwsze spotkania – wybór pakietu – to na tym etapie wybieramy kierunek w jakim będziemy projektować. To tu zbieramy wszystkie Wasze pomysły i potrzeby, aby jak najlepiej zaprojektować i wykonać mieszkanie.

PROJEKT i KOSZTORYS

Krok drugi – Projekt – przedstawiamy wam wstępną koncepcje mieszkania. Ustalamy szczegóły oraz przygotowujemy wstępną umowę na projekt i kosztorys. Po ustaleniu wszystkich szczegółów rozpoczynamy fazę końcową projektu. Po ustalonym czasie otrzymujecie projekt wraz z KOSZTORYSEM. Szczegółowo możecie się zapoznać z dokumentami. Po akceptacji następuje kolej etap.

UMOWA

Umowa – ustalamy szczegóły umowy o współprace, po jej podpisaniu rozpoczynamy wykończenie. Zamawiamy materiały niezbędne do wykonania mieszkania dopinamy terminy z dostawcami. Odbieramy od Ciebie klucze i przygotowujemy się do rozpoczęcia prac.


PRACE BUDOWLANE ORAZ ORGANIZACJA DOSTAW

Gotowi do biegu START – po dostarczeniu pierwszych materiałów rozpoczynamy prace. Nad pracami czuwa koordynator projektu. Jego zadaniem jest nie tylko wykonanie zgodnie z projektem i sztuką budowlaną, ale także przesyłanie informacji o postępie prac wraz z dokumentacją fotograficzną. Nie musisz bez przerwy jeździć na mieszkanie, aby wiedzieć co się dzieje. Wszystkie informacje dostajesz na bieżąco na maila. Szanujemy Twój czas. Przed końcem prac, zaprosimy Ciebie na odbiór robót. Odbiór wykonujemy przed sprzątaniem, aby w przypadku jakiś poprawek lub zmian nie sprzątać dwa razy. Po odbiorze sprzątamy mieszkanie i następuje przekazanie Tobie kluczy.

PRZEPROWADZKA

Przeprowadzka – Pozostało tylko wnieść meble i zacząć mieszkać. Nie masz, jak tego zorganizować? Meble przyjechały w paczkach? Nie przejmuj się. Jako uzupełnienie pakietu możemy przeprowadzić Ciebie także przez ten etap. Nie trać czasu na tak błahe sprawy, zleć to nam.

SERWIS GWARANCYJNY

Ostatni etap – gwarancja. Przez 24-msc oferujemy gwarancje na wykonane usługi. W tym okresie masz pełne prawo zgłaszać usterki, które będą konsekwencją naszej pracy. Dodatkowo możesz rozbudować usługę o serwis. Jako nasz już stały klient otrzymasz atrakcyjną ofertę na wszelkiej maści roboty w Twoim mieszkaniu.

Pakiet BIZNES

od 679zł/m2

CENA ZAWIERA 8% PODATKU VAT
IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA INWESTORÓW KTÓRZY CHCĘ SZYBKO ZACZĄĆ ZARABIAĆ NA WYNAJMIE. GWARACJA TERMINU POZWALA NA SZCZEGÓŁOWE PLANOWANIE WYNAJMU. CENA DLA MIESZKAŃ POW.POWIERZCHNI 46M2.

Szczegóły oferty

Pakiet STANDARD

od 999zł/m2

CENA ZAWIERA 8% PODATKU VAT PROFESIONALNE WYKOŃCZENIE MIESZKANIA WYKORZYSTUJĄC MATERIAŁY EKONOMICZNE JEDNAK O ZNACZNYM STOPNIU JAKOŚCIOWYM. DOBRE ROZWIĄZANIE NA START DLA MŁODYCH. CENA DLA MIESZKAŃ POW. 46M2.
Szczegóły oferty

Pakiet PREMIUM

od 1299zł/m2

CENA ZAWIERA 8% PODATKU VAT
ROZWIĄZANIE DLA WYMAGAJĄCYCH. PAKIET ZAWIERA MATERIAŁY Z WYSOKICH PÓŁEK, DBAŁOŚĆ O DETALE I TERMINOWOŚĆ. CENA DLA MIESZKAŃ POW. 46M2.

Szczegóły oferty

Pakiet VIP

USTALANA INDYWIDUALNIE/m2

PAKIET SZYTY NA MIARĘ. IDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA UMOŻLIWA W PEŁNI ROZIWNĄĆ SKRYDŁA WYOBRAŹNI I STWORYĆ WYMARZONĄ PRZESTRZEŃ DO ŻYCIA

Szczegóły oferty