508 353 601

Profesionalna opieka Twojej budowy

Drogi Inwestorze!!!!!

Chciałbyś rozpocząć budowę własnego domu mając profesjonalnie przygotowany kosztorys i harmonogram prac?

Chciałbyś by ktoś przyjrzał się wnikliwie Twojemu projektowi i zaproponował najbardziej optymalne dla Ciebie rozwiązania?

Chciałbyś skoncentrować się na przyjemnościach takich jak wybór materiałów, które ktoś wyselekcjonuje dla Ciebie?

Jakby to było, gdyby ktoś za Ciebie prześwietlił wszystkich i wybrał najlepszych wykonawców którzy będą pracować na Twojej inwestycji? Gdyby któś za Ciebie przygotował z nimi Umowy chroniące Ciebie?

Jakby to było, gdybyś mógł wyjechać na wakacje ze swoją rodziną bez potrzeby przerywania prac na budowie?

Jak byś się czuł, gdybyś wyjeżdżając na wakacje wiedział że Twoja Inwestycja jest dopilnowana, a niezbedne materiały dostarczone i odebrane na budowie?

Czyż to nie byłoby wspaniałe? Zapewne tak.

Niestety realia budowy domu samodzielnie w Polsce są takie a nie inne.

Ilość materiałów do wyboru przyprawia o ból głowy, a jeszcze ceny, w każdej hurtowni inne.

Każdy wykonawca mówi jak wspaniały i nieomylny jest. Wyceny? Jest dziesięć i każda inna. Nawet porównać nie ma do czego.

Zapomnij o wakacjach. Brak Gospodarza i już myszy harcują. Jak Ciebie nie ma to i budowa stoi.

Ciągle coś.

Jakbyś wystarczająco mało miał na głowie.

Wiem jak się czujesz. Doskonale Cię rozumiem.

Dlatego powstał Wonder Home, byś mógł bez stesu przejść przez własną budowe. Widzimy potrzeby naszych klientów i staramy sie jak najszybciej na nie odpowiadać. Sprawiamy że tworzenie własnego miejsca na ziemi jest czystą przyjemnością.

Zapraszamy do współpracy z naszymi Kierownikami Budowy

SCHEMAT WSPÓŁPRACY

PLANOWANIE

Myślisz o mieszkaniu, nie wiesz czy nowe czy stare do remontu, ile metrów?. A może wolisz dom? Przyjdź do nas a my pomożemy Tobie dobrać nieruchomość do Twojich potrzeb. Przeanalizujemy rynek pod kątem Twoich wymagań i utworzymy plan zakupu lub budowy wymarzonych 4 kątów.

REALIZACJA

Po podjęciu decyzji następuje realizacji. Razem z Tobą przygotujemy szczegółowy plan realizacji wraz z kosztorysem i harmonogramem prac. Dobierzemy odpowiednie brygady oraz materiały w pełni spełniające potrzeby. Znajdziemy najlepszych dostawców i ustalimy szczegóły. Twoim głównym zadaniem jest podjęcie ostatecznej decyzji w oparciu o przygotowane materiały, oferty i próbki, które dostarczymy w wskazane miejsce przez Ciebie.

PRZEPROWADZKA

Po wykonaniu prac następuje najlepsze. Przekazanie kluczy. Teraz jest czas na spakowanie swojego dorobku i wprowadzenie się do nowego lokum, które specjalnie dla Ciebie zostało przygotowane, wykończone i posprzątane. W okresie gwaracnji - 24 m-sc, mamy nadzieję spotykać się tylko w celach towarzyskich.

>